Filozofie firmy

Náš mezinárodní tým pracuje na tom, aby mohl všem ženám, které si váží samy sebe a starají se o svůj zevnějšek, přinášet den co den nové nápady, nové trendy, kvalitu a kreativitu. Investujeme hodně energie do inovací, které nám umožňují používat technologie, které jsou rychlé, spolehlivé a šetrné vůči přírodě.

V současném světě jdou krása a zdravý životní styl (wellness) ruku v ruce - což je holistický přístup, a ten staví zdraví a pohodu jako základ toho, co znamená být opravdu krásná. Krása vychází z pocitů, vlastní spokojenosti a vnitřní sebedůvěry, což se promítá do vnějšího světa jako přitažlivost.

emakeupFilozofie naší  kosmetiky spočívá v tom, že klade důraz na tento přístup, který předpokládá, že krása vychází zevnitř. A to je naším cílem, docílit toho, aby se každá žena cítila a vypadala co možná nejlépe, jako dokonalá souhra vnitřní a vnější krásy. S touto myšlenkou se zrodila naše kosmetika – řada jednoduchých, luxusních, problémy řešících pomůcek, které vám umožní se předvést a věřit ve svou jedinečnou osobní krásu. Naše kosmetické přípravky jsou navrženy tak, aby zvýšily a zvýraznily individualitu a vaši osobnost.

Věříme, že moderní technologie, kvalitní složení , rychlé dodací podmínky a profesionální přístup by neměly být omezeny jen na známé firmy.

Každá žena by měla mít možnost podílet se na vylepšování, mít právo na sebevědomí a profesionální péči, aniž by obětovala svůj rozpočet. Doufáme, že souhlasíte a dovolujeme si vás pozvat do světa zážitků s revoluční, cenově dostupnou a výsledky ověřenou kosmetikou.


A proč si vybrat naší kosmetiku?

  • protože máme rády výrazný pohled, plné rty, upravené nehty, bezchybnou pleť  a  obdivné pohledy
  • protože kvalita je pro nás velmi důležitá
  • protože si zasloužíme rychlý servis a profesionální přístup
  • protože důvěřujeme našemu týmu profesionálních vizážistů
  • protože nás ocenili v mnoha renomovaných časopisech
  • protože jsme šetrní k přírodě
  • protože působíme v mnoha zemích a máme přehled, zkušenosti a neustále přicházíme s originálními nápady
  • protože máme prostě rády jednoduché a fungující věci

Další důvody, PROČ SI VYBRAT  NAŠE ZNAČKY

emakeup- UR kosmetika (You Are Cosmetics) je přední distributor dekorativní kosmetiky přinášející  uspokojení všech vašich potřeb spojených s líčením a krásou. Naše produkty jsou cenově dostupné a mají vysoce kvalitní design, jsou vytvořené proto, aby posílily vaši přirozenou krásu.

- UR kosmetika nabízí kompletní řadu svůdných lesků na rty s mnoha odstíny a styly na výběr, stejně jako intenzivní hydratační rtěnky pro dlouho-trvající barvu a lesk. Naše přírodní minerální řada vám pomůže na vaší cestě k dosažení zdravější zářivé pleti nebo vyzkoušejte naše syté, otěru odolné laky na nehty s nezapomenutelným oslnivým leskem. Naše ergonomicky navržené kosmetické štětce jsou profesionálně testovány a poskytují přesné líčení při nanášení tvářenek, pudrů, bronzerů, stínů, rtěnek, řasenek a všech ostatních přípravků. Oční stíny a oční linky mohou být kombinovány pro vytvoření vašeho oblíbeného líčení.

Kosmetika není testovaná na zvířatech. Mnoho výrobků je vegan.

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?AKTUALITYINFORMACENEWSLETTER
Věrnostní program
Všechny produkty skladem
Soutěže a akce
Slevy na zboží
50%, 30%, 20% SLEVY na VŠE od 11.12. do 18.12.
11.12.2018
Obchodní podmínky
Termíny doručení
Ceny dopravy
Způsoby platby
Reklamace
Nejčastější dotazy
Kontakt na nás
Zadejte svou e-mailovou adresu:
Instagram facebook
copyright © 2018 Emakeup